Slide 8Slide 1 Slide 6 Slide 5 Slide 7
 

 

  • Naše výrobky jsou vždy jen z kvalitních materiálů.
  • Vše vyrábíme s maximální přesností.
  • Vlastníme ty nejmodernější stroje.
  • Již 21 let vyrábíme nábytek.
  • Tvoříme kvalitu za rozumnou cenu.

O firmě

Vážení zákazníci

 Firma Milan Krejčí Truhlářství Příbram s více jak čtyřicetiletou zkušeností v oboru. Na českém trhu působí 22let. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku v Příbrami, výrobou nábytku ze 100% masivního dřeva, dýhovou dřevotřískou či laminem.

 

Vyrábíme vestavěné skříně,předsíňové stěny,šatny,kuchyňské linky,ložnice,koupelny,pracovny,závěsné postele,dětské a obývací pokoje,stoly ze dřeva, dále ploty,brány,altány a další..Vyrábíme reklamu v Příbrami. Umíme vyrobit reklamu světelnou, nasvícenou či podsvícenou. Krebicové písmo, 3D písmo či písmo na distančních trubičkách. Používáme materiály např. MDF,plast nebo dibond. 

 

Firma má své vlastní výrobní prostory v Příbrami 500m2, skladovací prostory o rozloze více jak cca 1000m2. Vlastníme ty nejmodernější stroje, díky kterým se snažíme zkracovat dodací termíny na co možná nejkratší dobu. K příliš specifickým nárokům pak využíváme kooperaci našich dlouholetých specializovaných partnerů.

 

 Velkou novinkou, je nákup 3osého CNC stroje  na opracování dřeva,lamina,MDF,plastu,polystyrenu.


Stroj CNC opracovává plochu Y 1580mm, X 3580mm, Z 275mm.

 

Nabízíme Vám kompletní profesionální servis: od prvotní konzultace, přes zaměření v prostoru, návrh v 3D programu, poradenství, výrobu, dodávku a montáž. Demontáž stávajících truhlářských prvků. Díky přímé spolupráci s ostatními dodavateli a firmami dodáváme všechny zakázky na klíč. Zajišťujeme čalounické, elektrikářské, instalatérské, malířské a zednické práce.

 

Naši odborně proškolení a zkušení pracovníci Vám vyrobí nábytek vždy té nejvyšší kvality a to pod odborným dohledem. Zařizujeme soukromé byty, RD, novostavby, hotely, kanceláře, restaurace a jiné, to vše na míru dle požadavků zákazníka.

 

Své výrobky zhotovujeme z různých materiálů (masivní dřevo - smrk, borovice, modřín, dub, buk, olše, jasan, třešeň atd.) či lamina.

 

Našim cílem je spokojený zákazník a snažíme se mu vždy vyhovět a to nejenom dvouletou záruční lhůtou, ale i prováděním servisních služeb vždy v co nejkratší době.

 

Doufám, že jsme Vás přesvědčili o našich kvalitách a přednostech. Bude pro nás ctí zrealizovat Vaše sny a přání, a těšíme se, že i Vy se v budoucnu stanete našimi spokojenými zákazníky.


S veškerou úctou

 

Milan Krejčí

Jednatel společnosti